Лоциран до еден од најубавите манастири во Европа, хотелот Св. Наум нуди соби со поглед на самиот манастир, езеро или преубавата Галичица. Гостите можат да уживаат во традиционалната македонска кујна.

ЦЕНОВНИК СО ПАКЕТНИ ЦЕНИ

Сите цени се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Цената вклучува:

  • 7 ноќевања со појадок по соба;
  • Интернет;
  • Паркинг
  • * За да се задржи автентичноста на хотелот, собите немаат клима уред.

ЦЕНОВНИК ПО СОБА ОД НОЌ

Доплати:

  • Дете до 06.99 години без помошен кревет бесплатно во двокреветна соба со поглед на езеро, трокреветна соба или апартман.
  • Дете од 06.99 до 14.99 години плаќаат 14 евра од вечер по дете во трокреветна или четворокреветна соба.
  • За деца до 3.99 години има бебешки креветчиња кои може да се постават во 1/2 соба со поглед езеро, 1/3 и 1/4 соба и се бесплатни.
  • Доплата за полупансион – 7 евра по лице од ден, доплата за полн пансион 12 евра по лице од ден;
  • Туристичка такса се доплаќа по 40 ден. по лице од ден
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]