Специјална Понуда
HOTEL SREBRNA PLANINA 4*- КОПАОНИК
Понудата е валидна за резервација до 15.12.2022
2 деца до 11,99 години БЕСПЛАТНО во соодветни соби

Цена по лице на ден на база Полупансион

ПериодDouble RoomStandart SuiteStandart SuiteSuperior Suite with balconyStandart AparmentSuperior Aparment with balcony
Max лица22+12+12+1 / 2+22+22+2
15.12-29.12495550617278
03.01-21.01677272789499
22.01-14.02616767728994
15.02-18.0299105105117128144
19.02-31.03495550617278

Минимум престој 3 ноќи

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера на база шведска маса (Оброците се служат на база шведска маса, доколку во хотелот престојуваат помалку од 30 лица оброците се организират на по сет-мени)
– Неограничено користење на Спа центар (внатрешен базен, сауна, џакузи, солена соба, парна бања…)
– Туристичка такса и хотелско осигурување;
– Надворешен Паркинг;
– Tрансфер до ски центарот (термини истакнати на рецепција)
– Ски Гардеробер;
– 10% попуст на Ски Училиште;
– Baby Cot (на барање)
– Игротека за деца;
– Wi-Fi низ цел хотел;

Услови за деца:
– 2 Деца до 11,99 години во присуство на 2 возрасни лица ГРАТИС;
– 3-то и 4-то возрасно лице доплаќаат 35€ по лице на ден;

Политика за откажување:
– 100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 21-0 дена пред почетокот на аранжманот.
– Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
– Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.

Услови за резервација:
– За резервација е потребно 50% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 15 дена пред почетокот на аранжманот
– Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=61,8 Денари.

Oпис на сместување:
– Standart Room – се состои од 1 просторија со брачен кревет или 2 редовни легла.Овој тип соби не располага со балкон.
– Standart Suite – се состои од 1 простоја каде што има брачен кревет + софа на развлекување и не располга со балкон.
– Standart Aparment – се состои од 2 простории. Една просторија спална соба, втора просторија дневна соба со тросед на развлекување.Овој тип на соби не располага со балкон.
– Superior Suite with Terrace – соба со брачен кревет + софа на разлекување за едно лице. Овој тип соби располаагаат со балкон.
– Superior Aparment with balcony – Aпартмот се состои од 2 простории. Една просторија спална соба со брачен кревет, втора соба дневна каде имаа тросед на развлекување за две лица.Овој тип на соби располгага со балкон.
– Standart Suite Blok B– Eдна просторија со брачен кревет + софа на разлкевуање за две лица.Овој тип на соба не располага со балкон.
– Superior Suite Blok B – Една просторија со брачен кревет + софа на разлекување максимум 2 лица. Овој тип на соби располага со балкон.
* Сите типови на соби имаат топла врска со спа центар и ресторанот.

[contact-form-7 404 "Not Found"]