Хотел со извонредна локација непосредно до билетарата за ски карти и прекрасен поглед кон ски стазите во Попова Шапка, одличен ресторан, панорамска затворена тераса, ски остава.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ДВЕ НОЌЕВАЊА

(Период за престој од 03.01 – 31.03.2021)

  • 3 дена / 2 ноќи – 39 евра ( со појадок по лице)

Дадената цена е по лице и вклучува :

  • 2 ноќевање со појадок
  • Паркинг
  • Интернет
  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]