ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово 
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг
Дополнителни услови : 
 Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно
 Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 65% попуст
 Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба  – 25% попуст
 Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
 Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – доплата 11€
 Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 11€
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете (4-11.99 год.) – 30€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден