Положба:Хотелот Roxx Royal е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.

Сместување: Сите соби располагаат со сопствен балкон (единствено трокреветните соби немаат балкон ), сопствена бања (туш или када, тоалет,фен за коса), клима уред , ТВ, телефон, бесплатна Wi-Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база BB (ноќевање и појадок- шведска маса). Хотелот располага со еден ресторан кој располага со затворен и отворен дел. Во овој ресторан гостите може да пробаат разновидни регионални и интернационални јадења. Хотелот исто така располага со еден бар.

Бесплатни услуги: користење на главниот ресторан за време на доручек, Wi-Fi конекција, паркинг, базен на отворено, лежалки и чадори покрај базенот, ТВ салон, градина и клима.

Услуги со доплата: Пијачки во барот, лежалки и чадори на плажа, сеф, телефон, медицински услуги,водени спортови.

Содржини:Хотелот располага со еден ресторан, еден бар, паркинг, 24/7 рецепција, надворешен базен, градина.

Плажа: Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нејзината чиста вода. Во близина на плажата се наоѓаат безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава:Водени спортови, одбојка на плажа, дестско игралиште.

?ТЕРМИНИ :

 • ➡️01.06-11.06.2023 ?265 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️06.06-16.06.2023?265 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️11.06-21.06.2023?265 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️16.06-26.06.2023?265 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️21.06-01.07.2023?265 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️26.06-06.07.2023?343 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️01.07-11.07.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️06.07-16.07.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️11.07-21.07.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️16.07-26.07.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️21.07-31.07.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️26.07-05.08.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️31.07-10.08.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️05.08-15.08.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️10.08-20.08.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️15.08-25.08.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️20.08-30.08.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 • ➡️25.08-04.09.2023?404 ЕВРА ПО ЛИЦЕ

За деца до 6 години: 60 еур.

За деца од 6 до 12 години: -20%.

Аранжманот вклучува 10 ноќевања, превоз и појадок и вечера.

Error: Contact form not found.