Хотел РЕГНУМ 5* – Банско
Пролет – Лето – Есен 2019

ПОПУСТИ ЗА ПОВЕЌЕ НОЌЕВАЊА :

 • 5% попуст за престој од 3 ноќевања
 • 7% попуст за престој од 4 ноќевања
 • 10% попуст за престој од 5 ноќевања
 • Бонус ноќевања – 7=6 / 14=12

Цените се за 2 лица (јуниор сјуит, едноспален апп) / 4 лица (двоспален аппза 1 ноќевање и вклучуваат :

 • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
 • Користење на “REGNUM AQUA PARK” (од 01.06-31.08 или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште
 • Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода / не важи за период на престој 01.07-01.09.2019
 • Детски кат и анимација за деца
 • Паркинг, интернет, сеф

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € на ден
 • Патничко осигурување
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]