Лоциран во Банско на околу 6 километри од ски лифтот, Redenka Holiday Club вклучува внатрешен базен, фитнес центар и СПА зона. Хотелот има бесплатен интернет и исто така овозможува бесплатен повратен трансфер до Гондолата.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

ЗАДОЛЖИТЕЛНО:

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1.99+ години): 1.1 € по лице на ден.

[contact-form-7 404 "Not Found"]