Хотелот се наоѓа во Боровец, во центарот на старата шума. Хотелот располага со луксузни соби, лоби бар, главен ресторан, конференциска сала, СПА и велнес центар, внатрешен базен, сауна и парна бања, превоз до голдолата. Собите се опремени, double или twin bed, тоалет, со сателитска ТВ, мини бар, телефон.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цената е вклучено:

употреба на базен, сауна, парна бања, транспорт до гондолата, интернет, паркинг доколку има слободни места.

Промоциите и попустите можат да се комбинираат

Бебешко креветче – бесплатно на барање

Доплати:

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур – зa престој од 1-3 ноќевања

-Дете од 0-1,99год – не плаќа такси

Политика на отказ:

доцен отказ – до 1 ноќевање пенали, непојавување во хотел: 2 ноќевања пенали

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:
Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на СКТМ.