Хотел “Pimavera” се наоѓа на сама плажа во центар на Валона на шеталиштето, опкружено со дрворед од палми, хотели, ресторани и кафичи. Собите, односно балконите се со поглед на море. Собите се опремени со ТВ, тоалет, тераса со страничен поглен кон море и шетачката зона, паркинг, клима и WiFi – БЕСПЛАТНО. Хотелот поседува свој ресторан со поглед на море и шеталиштето каде се служи појадокот и можност за доплата на вечера.

НАПОМЕНА

  • – Цените се дадените по лице за 7 ноќи со појадок без превоз;
  • – Цената вклучува : сместување, услуга појадок ,Паркинг, WiFi, услуга 24/7;
  • – Во цената не е вклучено : патничко осигурување;
  • – Појадокот се служи во ресторанот на хотелот;
  • – Цените се во евра, плаќањето е исклучиво во денари по курс 62мкд=1€.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  • –  Доплата за превоз: 45€ за возрасни / 35€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
  • –  Доплата за патничко осигурување.
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]