Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско

Цени валидни за период на престој : 01.07-30.11.2019

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

–  Ноќевање на база појадок и вечера

–  Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

–  Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

[contact-form-7 404 "Not Found"]