ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.
Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.
Дополнителни услови : 
 Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 18€ на ден
 Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст
 Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст
 Доплата за еднокреветна соба : 22€ на ден (не важи за 28.12-03.01.2020, не се пресметува попуст за рана резервација)
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€ (на 31.12 нема регуларна вечера)
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден