ЦЕНИ НА БАРАЊЕ


За престој од 1 ноќевање – доплата 10% од цена за 2 ноќевања

Дополнителни услови :

Возрасен на дополнително легло -30% попуст

Дете до 4.99 години на дополнително легло  –  Бесплатно

Прво дете од 5 до 11.99 години на дополнително легло – Бесплатно

Второ дете од 5 до 11.99 години на дополнително легло – 50 % попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, пијалоци за време на оброците)
  • Ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН ( појадок и вечера )
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања,турска бања, хамам,релакс зона, џакузи, фитнес.)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

[contact-form-7 404 "Not Found"]