Хотелот се наоѓа во Пaмпорово, располага со ресторан Орфеј, ресторан Прелик, лоби бар, ирски бар, виски бар, куглана со бар, ноќен клуб, Спа центар, базен, парна бања, џакузи, сауна, турска бања, разни типови на масажи со доплата и арома терапии.

Хотелот располага со студиа, суите, делукс соби, опремени со тоалет со када, сателитска тв, телефон, мини бар, сеф.

Цените се изразени по СОБА на ДЕН, на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК  / ПОЛУПАНСИОН.
Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цените е вклучено: употреба на базен, фитнес, сауна, џакузи, парна бања, wi-fi во лоби и соба, детско катче, ски гардероба, паркинг, превоз до гондолата.

Бебешко креветче бесплатно
Дете од 0-3,99год – за новогодишна вечера не плаќаат а добиваат детско мени.

Сеф со доплата – 7лева или 3,5еур на ден

Доплати:

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден 1еур, за 3 или помалку ноќевања 2еур на ден.

-Новогодишна вечера во ресторан Орфеј- задолжителна – 85еур возрасен, 35еур дете од 4-11,99год

-Новогодишна вечера во ресторан Прелик- задолжителна – 75еур возрасен, 35еур дете од 4-11,99год

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

* попустите може да се комбинираат,
* Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ.