Хотел Орфеј 4* е лоциран на 50 метри од ски лифтовите, 1000 метри од центарот на Пампорово

Хотелот располага со: ресторан, лоби, СПА центар со финска сауна, турска бања, џакузи, конференциска сала, паркинг, ски гардероба, а пак собите со: мини бар, сеф, балкон, ТВ, интернет, фен.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Во цените е вклучено: употреба на базен, фитнес, џакузи, сауна, парна бања, ски гардероба, сеф, интернет, надворешен паркинг, и транфер до ски центар 2 – Малина.

Бебешко креветче – бесплатно.

ДОПЛАТИ:

  • -Туристичка такса по лице на ден, од 1еур,
  • -Внатрешен паркинг – 5еур на ден.
  • -Новогодишна вечера -90еур возрасен, 45еур дете од 5-12,99год
  • -Божиќна вечера – незадолжителна, 38еур возрасен, 18еур дете од 5-12,99год

Политика на отказ на резервација: 

  • Во период на престој од 29.12-03.01.2021 и 30.01-06.02.2021 – отказ од 0-21 дена пред пристигање – 3 ноќевања пенали
  • Во останатиот период од 0-6 дена пред пристигање – 3 ноќевање пенали

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
  • Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
  •  Важат Општите услови на СКТМ