Лоциран  на само 50 метри од плажата  во Валона, Hotel Oronato 3* располага со  бар  со голема градина со поглед на море и приватен паркинг.Бесплатен интернет  е обезбеден низ целиот хотел.Секоја соба е со ТВ и собите имаат  поглед на море или градина. Собите се опремени со приватна бања со мијалник и туш, со обезбедени бањарки.Појадок се служи во хотелскиот бар. Хотелот исто така располага со 24-часовна услуга, а исто така се достапни услуги како што се перење алишта, пеглање и хемиско чистење, како и размена на валути.Хотелот  е оддалечен 500 метри од центарот на Валона.

ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува :

  • сместување со услуга ноќевање со појадок,WiFi, услуга 24/7
  • Во период од 01.07.-31.08.2021 минимум 3 ноќевања.

Услови за деца :

  • ·  0-1,99 бесплатно сместување
  • ·  2-10,99 -4 €доплата од ден

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
  • Можност за користење на лежалки и чадор  на приватната плажа на хотелот  4 € од ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]