Одморалиштето е од отворен тип за сите граѓани. Располага со терени за кошарка, одбојка, ракомет, пинг-понг и шаховска сала. Објектот има 80 легла, сала за семинар и ВИП сала за 30 лица. Пониква е идеален терен за почетници и семеен зимски одмор на чист воздух.

ЦЕНИ за период на престој 01.12-31.03.2020 

(Не важат во текот на новогодишните празници)

  • 3 дена / 2 ноќевања – 39 евра со појадок, ручек и вечера по лице
  • 4 дена / 3 ноќевања – 59 евра со појадок, ручек и вечера по лице

Дадените цени се по лице за 2 или 3 ноќевања и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Интернет
  • Паркинг
  • Туристичка такса е вклучена во цената

Деца до 4.99 год. со 2 возрасни – бесплатно (доплата само за оброци)
Деца од 5-11.99 год. со 2 возрасни – 13 евра од ноќевање за полн пансион

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]