MURSALITSA 3* PAMPOROVO                                                                www.mursalitsa.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
116.12.2022
22.12.2022
23.12.2022
28.12.2022
29.12.2022
03.01.2023
04.01.2023
30.01.2023
31.01.2023
12.03.2023
13.03.2023
31.03.2023
STANDARD ROOM
DOUBLE ROOM9112515810512591
DOUBLE ROOM+EXTRA BED124169214142167124
DBL 1+1 CHD (3-12,99)781061358910678
DBL 1+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)791071369010779
DBL 1+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)9212615910612692
DBL 2+1 CHD (0-2,99)9212615910612692
DBL 2+1 CHD (3-12,99)9212615910612692
STUDIO
STUDIO 2 ADULTS107140171120140107
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED145190232163190145
ST2AD 1+1 CHD (3-12,99)9112014610312091
ST2AD 1+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)9212114710412192
ST2AD 1+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)108141172121141108
ST2AD 2+1 CHD (0-2,99)108141172121141108
ST2AD 2+1 CHD (3-12,99)108141172121141108
ST2AD 2+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)109142173122142109
ST2AD 2+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)130170207146170130
ST2AD 3+1 CHD (0-2,99)146191233164191146
ST2AD 3+1 CHD (3-12,99)146191233164191146
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD114171202147171114
APARTMENT 2AD+EXTRA BED154232273199232154
APARTMENT 2AD+EXTRA BED [2. ADL]194292345250287194
APT2 2+1 CHD (0-2,99)115172203148172115
APT2 2+1 CHD (3-12,99)115172203148172115
APT2 2+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)116173204149173116
APT2 2+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)138207245178207138
APT2 3+1 CHD (0-2,99)155233274200233155
APT2 3+1 CHD (3-12,99)155233274200233155
APT2 3+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)156234275201234156
APT2 3+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)178267316230267178
2 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 4 AD148224282177224148
APARTMENT 4 AD+EXTRA BED174263332208263174
APT4 4+1 CHD (0-2,99)149225283178225149
APT4 4+1 CHD (3-12,99)149225283178225149
APT4 4+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)150226284179226150
APT4 4+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)165248312196248165
ТаксаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклучена
ОтказПод 3 дена 1 ноќПод 7 дена 1 ноќПод 14 дена 1 ноќПод 3 дена 1 ноќПод 7 дена 1 ноќПод 3 дена 1 ноќ
No Showноќи2 ноќи2 ноќи2 ноќи2 ноќи2 ноќи
Минимум престој114111
Доплата за Новогодишна вечера 75 ЕУР за возрасни и 40 ЕУР за деца од 3 до 12.99 години
Цената вклучува: користење на затворен базен, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, интернет, паркиг, трансфер до скилифтовите
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2022 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2022 10% ПОПУСТ

[contact-form-7 404 "Not Found"]