Локација : 50 м од ски лифтовите

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства.На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

ЦЕНА НА БАРАЊЕ

MURA 3* – Боровец
www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Во цената е вклучено :  појадок и вечера,  користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
 Деца до 2.99 год. – бесплатно
 Прво и второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
 Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]