Водици 19.01-22.01.2023

Hotel Mountain Paradise 4 *-Банско

 • ден : 19.01.2023 Четврток

Поаѓање на групата  во раните утрински часеви.Пауза за гранични и царински формалности.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера.Ноќевање.

 • 2 ден : 20.01.2023 Петок

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки или користење на СПА. Вечера.Ноќевање.

 • ден 21.01.2023 Сабота

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки или користење на СПА.

Вечера. Ноќевање.

 • 4 ден 22.01.2023 Недела

Појадок.Слободни активности. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија околу 14 часот по локално време.Пауза во Метро.Пристигнување во Македонија во вечерните часови.

Hotel Мountain Paradise  4*Цена Услуга
Возрасен  ( Студио 2+0 )160 € HB
Hotel Мountain Paradise  4*ЦенаУслуга
Возрасен  (Едноспален апп 2+2)165 €HB
Дете  (0-5,99)30 €HB
Прво дете (5,99-11,99)95 €HB
Трет возрасен 140 €HB

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

 • -Превоз до наведената дестинација од Велес,Кавадарци,Неготино,Скопје,Штип,Kуманово,
 • -Ноќевање со појадок и вечера
 • -Користење на  SPA (внатрешен базен, сауна, парна бања) 
 • -Паркинг надворешен, интернет
 • -Детско катче

Во цената не е вклучено :

 • -Туристичка такса 1€ по лице на ден
 • -Патничко осигурување

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

[contact-form-7 404 "Not Found"]