Мал семеен хотел сместен на 200 метри од женска плажа во Струга, нуди 1/2 соби со брачен кревет или одделни легла, 1/3 и 1/4 креветни соби. Сите соби имаат сопствени купатила и опрема според хотелските стандарди.

ЦЕНОВНИК СО ПАКЕТНИ ЦЕНИ ПО СОБА

Сите цени се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Цената вклучува:

  • 7 ноќевања со појадок по соба (во двокреветна соба, цената е за двајца возрасни) ;
  • Дете до 03.99 години – Бесплатно;
  • Користење на клима уред;
  • Интернет;
  • Паркинг

ЦЕНОВНИК ПО СОБА ОД НОЌ

Во период од 23.7.2020 до 10.8.2020 хотелот не прифаќа резервации пократки од 3 ноќевања

Доплати:

  • Дете од 4 до 12.99 години попуст од 6 евра по ноќ од соба
  • За едно лице во двокреветна соба, се пресметува 10 евра попуст од ноќ
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]