Merryan 3* Хотел се наоѓа во Пампорово на 700м од стазата Студенец 1, хотелот располага со ресторан, лоби, сауна, парна бања и џакузи. Стазите Студенец 2 и Студенец 3 се на 1,6 и 1,7м одалеченост од хотелот.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цените е вклучено: појадок и вечера, употреба на џакузи, парна бања, сауна, фитнес, интернет во ресторан и лоби.

Попустите и промоциите можат да се комбинираат.

Минимум престој од 4 ноќевања за висока сезона, за останата 2 ноќевања

Ски превоз до терените не е обезбеден се доплака на лице место: 2еур по лице на ден, 10еур по лице за 6 ноќевања престој, 1,5еур доплата за превоз, доколку престојот е над 6 ноќевања.

Бебешко креветче бесплатно на барање.

-Задолжителна туристичка такса по лице од 1€ на ден

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ.