Мал хотел, пријател хотел со преубав поглед, опкружен со зелени дрвциња. Убав базен со џакузи, удобни соби, пријател персонал. Идеален избор за удобен, економичен одмор. 

Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, на 4км од местото Никити, 10 км од местото Неос Мармарас. 

Хотелски услуги: паркинг, интернет (на јавни површини), ТВ сала, базен, базен за деца, игралиште за деца. 

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

*со доплата: чадори и лежалки на плажа. 

Услуга: BB, HB. 

Тип на соби: вкупно 32 соби. Single Rooms & Doubles Rooms (~20 m2), Triples (~20 m2), Double Rooms 4 pax (~25 m2). Собите се опремени со ТВ, клима, телефон, сеф (бесплатно), мини фрижидер, фен, балкон/тераса. 

Плажа: на 60м, песочна.

Error: Contact form not found.