Хотелот Luxury се наоѓа во Ксамил на 150м од плажа. Опкружен со зеленило и нуди преубав поглед кон морето. Хотелот работи исклучиво на појадок. Хотелот работи од 1ви јуни до 1ви октомври. Има повеќе видови на соби кои се наоѓаат на приземје, прв и втор кат. Собите коишто се на првиот и вториот кат имаат поубав поглед и од таа причина имаат и поскапа цена. Секоја соба има свој балкон. Постои можност за дополнителна софа за трето лице (со доплата) во секоја од собите. Ви-Фи, клима, ТВ, сеф, фен, минибар, паркинг, појадок и паркинг се вклучени во цената

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

Цените се по соба на ден за 2 возрасни, на база ноќевање со појадок

check in: 14:00 / check out: 11:00

појадок:

08:00 – 10:00

Доплати

  • 0-7.99 години бесплатно
  • 8+ години се смета за возрасно лице и плаќа 11 евра на ден.

Политика на отказ:
До 15дена пред поаѓање – без пенали
После 14 дена – 100% пенали

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]