Хотел Ривиера се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч -Албанија
Хотелот е на 50м од плажа .Располага со 1/2,1/3,1/4  .Секоја соба е опремена со клима(вклучена во цената ТВ,тоалет,фрижидер и Wи-фи.
Исхраната е во ресторан  на хотел Ривиера.
Хотел Ривиера има  сопствена плажа (лежалките вклучени во цената)

Деца под 5 г – бесплатно
деца  од 5-14 год плака 50% од цената
Во цената е вклучено
-7 полу пансиони (појадок  и вечера)на самопослужување
-автобуски превоз  наведената релација
-лезалки на плажа
-туристичка такса
-водство на пат
Во цената не е вклучено
-Со сопствен превоз цената се намалува за 15 евра
Во цената не е опфатено патничко осигурување(не е задолжително)
Во цената не е опфатена станична услуга -Скопје 50 денари
НАПОМЕНА:
*за уплата на два последователни термини (еден по друг) одобруваме 10% попуст на вториот  термин

Влегување во собите во 14 часот
напуштање на собите во 9 часот

поаѓање  
Скопје ,Тетово ,Гостивар,Кичево , Охрид  и Струга 

Термини за поаѓање:
Јуни: 05.06-12.06 /12.06-19.06   /   19.06-26.06  /26.06- 03.07

Јули: 03.07-10.07  /10.07-17.07  /17.07-24.07  /24.07-31.07
Август: 31.07-07.08  /07.08-14.08  /14.08-21.08  /21.08-28.08
Септември: 28.08-04.09  /  04.09-11.09  /11.09-18.09

Error: Contact form not found.