Хотел ЛАКИ БАНСКО 5* – Банско
Пролет – Лето – Есен 2019

  • Во студио лукс и апартман лукс може да се сместат макс. 2 возрасни + 1 дете до 15.99 год.
  • Во апартман делукс и апартман егзекутив може да се сместат макс. 2 возрасни + 2 деца до 15.99 год./3 возрасни + 1 дете до 15.99 год.

Цените се во евра за наем на соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање и појадок
  • Внатрешен базен, базен за деца, солен базен и солена соба, ледена соба, џакузи, сауна, парна бања
  • Детски кат

Дополнителни услови :

  • Дополнителните легла во сите видови сместување се бесплатни
  • Доплата за полупансион : возрасен – 16€, дете од 4-11,99 год. – 10€


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]