Хотел “London” е одалечен 100тина метри од море.

Објектот во својата содржина нуди: рецепција, ресторан, бесплатен паркинг, бесплатно Wi-Fi…

Собите се опремени со: ТВ со сателитски канали, телефон, мал фрижидер, тераси, клима уред, микробранова печка.

ЦЕНИ СО ПОПУСТ ЗА ЈУЛИ

  • 5 ноќевања со појадок, ручек и вечера – 120 еур по лице
  • 6 ноќевања со појадок, ручек и вечера – 144 еур по лице
  • 7 ноќевања со појадок, ручек и вечера – 168 еур по лице

ЦЕНИ ЗА АВГУСТ

  • 5 ноќевања со појадок, ручек и вечера – 160 еур по лице
  • 6 ноќевања со појадок, ручек и вечера – 192 еур по лице
  • 7 ноќевања со појадок, ручек и вечера – 224 еур по лице

-Цените се дадени по лице, на ден, за избран тип на услуга

  • -Деца до 5 год. Бесплатно
  • -Деца од 5-10 год. плаќаат 50%
  • -Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]