Ексклузивен хотел со широка зелена површина. Изграден е од три згради кои нудат селекција на голем број удобни соби, песочна плажа, комплекс на базени, пријатен персонал и топла, домашна атмосфера. Одличен за фамилии, многубројно друштво или одмор за двајца.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Локација – 800 м. од центарот на Ханиоти, 90 км од аеродромот Македонија.

Хотелски услуги – Мини маркет, паркинг, комплекс од 3 сврзани базени, интернет, бар, ресторан, детско игралиште, тенис, анимација за возрасни

*со доплата – џакузи, масажа, чадори и лежалки на плажа, дадилка, билијард, спорт на вода, мини бар, сеф (на рецепција)

*бесплатни услуги – интернет на јавни површини и во соба, паркинг

Соби – Клима, сателитска ТВ, телефон, бесплатен интернет, сет за капење, балкон.

74 Standard Doubles (~ 30-35 sq.m), 14 Junior Suites (~ 40-45 sq.m) & Suites Family (~ 60 sq.m)

Плажа – Песочно шљункаста плажа на 200 м. од хотелот  

[contact-form-7 404 "Not Found"]