Хотелот е лоциран во непосредна близина на езерото и нуди прекрасен поглед на истото, вклучително климатизирани соби, континентален доручек и бесплатен паркинг.

ЦЕНОВНИК СО ПАКЕТНИ ЦЕНИ ПО СОБА

Сите цени се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Цената вклучува:

  • 7 ноќевања со појадок по соба (во двокреветна соба, цената е за двајца возрасни) ;
  • Дете до 05.99 години – Бесплатно;
  • Користење на клима уред;
  • Интернет;
  • Паркинг
  • Туристичка Такса

ЦЕНОВНИК ПО СОБА ОД НОЌ

Доплати:

  • Дете од 06.99 до 11.99 години плаќаат 50% од цената на возрасен во соба со двајца родители
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]