Сместен на брегот на плажата, Hotel Iliria има ресторан  каде што се служи традиционални јадења, како и градина и бар. Достапен е бесплатен Wi-Fi пристап. Центарот на Саранда е оддалечен 500 м.Сите соби се климатизирани и се со балкон со делумен или целосен поглед на море. Секој тип единица доаѓа со кабловска телевизија и фрижидер, како и бања опремена со туш..Локалната автобуска станица е оддалечена 500 метри, додека Фери-пристаништето е на 700 метри од Илирија.

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : 

  • сместување со услуга ноќевање со појадок,Паркинг,WiFi, услуга 24/7 рецепција

Услови за деца :

  • ·      0-5,99 бесплатно сместување
  • ·      6-12,99 доплата од 12 € од ден на дополнително легло

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
  • Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро
  • ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]