Хотелот се наоѓа на самата ски стаза, на 10 метри од лифтовите. Хотелот располага со ресторан, ноќен клуб, лоби бар, конференциска сала, ски гардроба,СПА центар,WI-FI, паркинг, мал затворен базен. Собите располагаат со тв, мини бар, сопствен тоалет со када или туш, фен.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цените е вклучено: појадок и вечера, употреба на базен, паркинг и wi-fi.

Новогодишната и Божиќната вечера е задолжителна.

Доплати:

-Новогодишна вечера и Божиќна вечера: 65еур возрасен, 35еур дете од 7-11,99год.

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур – зa престој од 1-3 ноќевањa

-Дете од 0-1,99год – не плаќа такси

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:
Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на СКТМ.