Хотелот се наоѓа во туристичкит центар Брзече, на висина од 1070м, на планината Копаоник. Сместување: 7 типови на сместување со вкупно 71 соба. Услуга: НВ (појадок и вечера) Содржини: спа центар, мал базен со димензии 2х4м, сауна, 2 џакузи, 2 амами, соба за масажа, соблекувални. Останати содржини: ресторан “Four Seasons” со капацитет до 300 гости, A la carte ресторан “Kichen & bar” со капацитет до 115 гости, конференциска сала, приватен паркинг со видео надзор, фитнес центар, спортски игралишта и содржини.

ЦЕНА НА БАРАЊЕ

Можност за доплата на лице место:

● JUNIOR СКИ АКАДЕМИЈА за деца 215€ (09-17h) ски школа, ски опрема, грижа за деца 5-11,99 години.

● Трансфер од хотелот до центар на Копаоник;

● Ски карта за ски стаза Junior (400m за деца и почетници) ски инструктори и ски опрема;

● Спа центар 30% попуст за гости на хотелот: Базен 2х4, Џакузи, Хамам, Шок туш, Фитнес Центар;

● Биљард,Пинг Понг и останати игри за анимација;

[contact-form-7 404 "Not Found"]