Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* – Банско
Пролет – Лето – Есен 2019

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€ , дете – 5€

За период на престој 26.04-29.04.2019 (Велигден) задолжителна доплата за Велигденски ручек : возрасен – 16€, дете – 9€

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]