Хотел ГРАМИ 3*
Пролет Лето Есен 2019

Период на престој →01.04-30.06.201915.09-30.11.201901.07-14.09.2019
Вид на сместување ↓НПППАЛЛНПППАЛЛ
Двокреветна соба (2+2)14€20€26€15€21€27€
Апартман (4+0)14€20€26€15€21€27€
• Дете од 0-1.99 годБесплатно
• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. леглоБесплатно
• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло7€11€14€8€12€15€
• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло7€11€14€8€12€15€
• Возрасен на доп. легло10€16€22€11€17€23€
• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

НП ноќевање со појадок | ПП појадок и вечера | АЛЛ се вклучено

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]