Мал и интимен хотел, лоциран во центарот на Банско, на помалку од 500 м. од жичарницата. Гостопримливоста и удобниот престој ги воодушевуваат сите гости. Располага со ресторан, градина, конферентна сала за мали бизнис состаноци, паркинг, интернет, детски кат, ски гардеробер. СПА Ценар : внатрешен базен, сауна, хидроџет, парна бања, релакс масажи. 

ЦЕНИ

  • Цената е на лице  на база ноќевање  со појадок/вчера и вклучува: внатрешен базен,сауна парна бања, интернет,паркинг,ски гардеробер.
  • -деца до 5.99г бесплатно
  • -деца од 6г до 11.99г на дополнително легло – 50% попуст од сумата
  • -возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • -за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми
  • -новогодишна вечера:
  • гостите што се со појадок плаќаат 60€, деца 30€,
  • гостите што се на база полупансион 50€, деца 25€
  • туристичка такса 1€ по лице на ден