Мал и интимен хотел, лоциран во центарот на Банско, на помалку од 500 м. од жичарницата. Гостопримливоста и удобниот престој ги воодушевуваат сите гости. Располага со ресторан, градина, конферентна сала за мали бизнис состаноци, паркинг, интернет, детски кат, ски гардеробер. СПА Ценар : внатрешен базен, сауна, хидроџет, парна бања, релакс масажи. 

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.
Дополнителни услови : 
 Деца до 6.99 год. – бесплатно
 Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
 Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА
Повратен билет : 40 € по лице

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]