Идеално лоциран на брегот на Охридското езеро во Струга на само 50м од плажата и 500м од центарот на градот Струга. Има на располагање 87 соби секоја со сопствена бања, ТВ и минибар, сопствена тераса со поглед кон езерото како и ресторан, аперитив бар, ТВ соба

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ ОД НОЌ

  • Ноќевање со појадок – 910 денари
  • Полупансион – 1010 денари
  • Полн пансион – 1270 денари

Доплати:

  • деца до 6 години – бесплатно
  • деца од 6 – 8 години – има 50% попуст
  • деца од 8 – 11 години – има 30% попуст
  • Во цената не е вклучена туристичка такса – 40 денари од ноќ по лице
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]