Положба: Flora Suites хотелот е лоциран на 700 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата. Овој хотел се наоѓа на околу 6 километри оддалеченост од центарот на градот.

Сместување: Хотелот е категоризиран со 3+* и располага со вкупно 104 соби (49 Standard rooms, 55 Family rooms) . Сите соби располагаат со сопствен балкон, минибар, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, сеф, клима уред, бесплатна Wi- Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса). Хотелот располага со еден ресторан кој нуди опција за јадење во затворен и отворен простор. Гостите имаат можност секојдневно да уживаат во разновидните јадења кои се служат во ресторанот на овој хотел. Flora Suites хотелот исто така располага со два барови (Lobby Bar, Pool Bar)

Бесплатни услуги: Користење на ресторанот и баровите, превоз до плажа, лежалки , чадори и пешкири на плажа како и во областа покрај базенот, користење на базените, Aqua Park, тениско игралиште, кошарка, мини-голф,одбојка,игралиште за деца, билијард, паркинг, анимација (дневна и вечерна).

Услуги со доплата: Алкохолни пијалоци, свежо цедени сокови, сервис за перење на алишта, минибар, телефон и факс, сеф, медицински услуги, собни услуги, водени споротови.

Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, два барови, два базена, детски базен, сопствена плажа, Aqua Park, градина, тераса, тениско игралиште, кошарка, мини-голф, одбојка, игралиште за деца, билијард, паркинг, услуги на медицински установи, услуга за организирање на туристички факултативи, анимација (дневна и вечерна).

Плажа: Хотелот располага со своја приватна плажа која е дел од една од најубавите песочни плажи во Кушадаси. Плажата е исто така препознатлива по чистата тиркизна вода. Плажата располага со чадори, лежалки и пешкири. Во близина на плажата се наоѓаат безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, водени споротви, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Водени спортови, Aqua Park, билијард, тенис, кошарка, мини-голф, одбојка на плажа, игралиште за деца, анимација (дневна и вечерна).

12% ПОПУСТ – За уплати до 31 Mарт

ТЕРМИНАРАНЖМАН 10 НОЌИ + ПРЕВОЗ
01.06-11.06325 eur
06.06-16.06325 eur
11.06-21.06325 eur
16.06-26.06325 eur
21.06-01.07325 eur
26.06-06.07358 eur
01.07-11.07390 eur
06.07-16.07390 eur
11.07-21.07390 eur
16.07-26.07390 eur
21.07-31.07390 eur
26.07-05.08390 eur
31.07-10.08390 eur
05.08-15.08390 eur
10.08-20.08390 eur
15.08-25.08390 eur
20.08-30.08390 eur
25.08-04.09358 eur
30.08-09.09325 eur
04.09-14.09325 eur
09.09-19.09325 eur
14.09-24.09325 eur
19.09-29.09325 eur
  • Прво дете до 11.99 години: плаќа само превоз 80 еур.
  • Второ дете до 2.99 години: плаќа само превоз 60 еур.
  • Второ дете од 3 до 11.99 години: -20% од цената на аранжманот наведена во табелата погоре.

Аранжманот вклучува 10 ноќевања, превоз, појадок, ручек и вечера – шведска маса.

[contact-form-7 404 "Not Found"]