Хотел Фиоре се наоѓа во Голем Драч на 50м од плажа. Хотелот има климатизирани 1/2 , 1/3 и 1/4 соби, со тв, интернет. Исхраната е во Хотел Луми на база на самопослужување.

ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2021

Цените се дадени во евра по курс во противредност од 62 денари

Политика за деца:

 • Дете до 2,9 години гратис
 • Прво дете од 3 до 11,9 години 70% попуст
 • Две деца од 3 до 11,9 години 50% попуст

Политика на хотелот:

 • Влегување во собите после 14:00
 • Напуштање на собите до 09:00
 • Тргнување за Македонија од Голем во 14:30

Поаѓање од Македонија

 • Куманово во 05:00 од Мак Петрол
 • Скопје во 06:00 од автобуска станица
 • Тетово во 07:00 од автобуска станица
 • Гостивар во 07:30 од Бунар Петрол
 • Кичево во 08:30 од Лук Оил
 • Охрид во 09:15 од Подмоље

Напомена:

 • Со сопствен превоз цената се намалува за 15 еур
 • За уплата на два последователни термини попуст од 10%

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]