Ребрендираниот хотел на Тутунски Комбинат нуди извонредна мирна локација блиску до градот и до плажите во Охрид. Најблиската плажа е на околу 500 м. од хотелот, гостите можат да го користат и надворешниот базен.

ЦЕНОВНИК СО ПАКЕТНИ ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ

Сите цени се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Цената вклучува:

  • 7 ноќевања со појадок по соба;
  • Дете до 02.99 години – Бесплатно;
  • Користење на клима уред;
  • Интернет;
  • Паркинг бесплатен со претходна резервација.
  • Туристичка Такса

ЦЕНОВНИК ПО ЛИЦЕ ОД НОЌ

Доплати:

  • Дете од 02.99 до 08.99 години плаќаат 50% од цената на возрасен во помошно легло со двајца родители
  • Доплата за полупансион – 8 евра по лице од ден
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]