Соба: Сат Тв, сеф, телефон, фен, интернет, балкон само во апартманите, кујна.

Опис: а-ла-карт ресторан, лоби бар, винарија, ноќен клуб, паркинг, ски гардероба, СПА центар, WI-FI,затворен базен, сауна, масажа, џакузи

Локација: 3.5 км од центарот на Боровец

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цените е вклучено:

Појадок, влез во Спа центарот: базен, парна бања, џакузи, сауна, интернет, превоз до гондолата и подземен паркинг.

Попустите и промоциите можат да се комбинираат само на база ноќевање со појадок.

На доплатата за полупансион не следува попуст.

Минимум сместување од 3 возрасни лица во двоспалните апартмани или Вила.

Бебешко креветче – бесплатно- на барање со најава.

ДОПЛАТИ:

-Доплата за ПОЛУПАНСИОН по лице на ден: 11еур возрасен, 9еур дете од 2-11,99год

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур – зa престој од 1-3 ноќевања

-Дете од 0-1,99год – не плаќа такси

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:
Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на СКТМ.