Мал интимен хотел сместен непосредно покрај прекрасната плажа во Лагадин, со сопствена приватна плажа, лежалки и шатори.

Сите цени се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Цената вклучува:

  • 7 ноќевања со појадок за едно лице;
  • Дете до 06.99 години – Бесплатно;
  • Користење на клима уред;
  • Интернет;
  • Паркинг.

Доплати:

  • Дете од 06.99 до 11.99 години 70% од цената на возрасен
  • Дополнително легло плаќа 15€ на ноќ;
  • Доплата за пансион – 9 евра по лице од ден;
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]