Хотел Бора располага со ресторан, бар, заедничко одморалиште и директен пристап до ски лифтот во Попова Шапка. Има семејни соби, има и тераса. Собите се климатизирани, со планински погледи и бесплатна WiFi.

Собите во хотелот имаат биро, ТВ и купатило.

(Цени во период од 05.01 – 31.03.2021 )

  • 3 дена / 2 ноќевања – 50 евра со појадок по лице
  • 4 дена / 3 ноќевања – 75 евра со појадок а по лице

Дадените цени се по лице за 2 или 3 ноќевања и вклучуваат :

  • Појадок
  • Интернет
  • Паркинг

Деца до 7.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
Деца од 8-11.99 год. со 2 возрасни – 30% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]