Хотел ”БИП” 2*   реновиран во 2019 год., со идеална местоположба на 300 м. од Словенска плажа, со сопствен паркинг: 1/2,1/3 и 1/4 соби, секоја со балкон, twc, тв, wi-fi, и клима – вклучена во цената. Појадокот и вечерата се на база на шведски стол.

 • Цените се во евра за 4 и 7 ноќевање со појадок и полупансион, по лице – без превоз.
 • Деца со родители до 4.99 год.  гратис, а од 5 до 16 год. во 1/3 и 1/4 плаќаат 50 %користат: храна и кревет. Доплата за ручек 5.5 €, се плаќа во хотелот.
 • Автобуски превоз: 40 € – повратен билет, 25 € за деца, 25 € – еден правец, 15 € за деца
 • Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.
 • Термини на поаѓање: 
 • Јуни: 05, 12, 19, 26
 •  Јули: 03, 10, 17, 24, 31 
 • Август: 07, 14, 21, 28
 •  Септември: 04, 08.
 • Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € = 61.8 денари.
 • Напомена: Доплата за туристичка такса и осигурување 1,5 € по лице по ден, за деца од 12-18 год. = 1 € (плаќање во агенција).
 • Доплата за патничко здравствено осигурување
 • Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч.
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]