Непоредно до Хотел Метропол во склоп на ресортот на приватна плажа која се протега вдолж 500 метри е Хотелот Белви.

ЦЕНОВНИК СО ПАКЕТНИ ЦЕНИ ПО СОБА

Сите цени се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Цената вклучува:

 • 7 полупансиони по соба (во двокреветна соба, цената е за двајца возрасни) ;
 • Дете до 05.99 години – Бесплатно;
 • Користење на клима уред;
 • Интернет;
 • Паркинг бесплатен со претходна резервација.
 • Туристичка Такса

ЦЕНОВНИК ПО СОБА ОД НОЌ

Доплати:

 • Дете од 06.99 до 09.99 години плаќаат 50% од цената на возрасен во легло со двајца родители
 • Трет возрасен во соба плаќа 70% од сумата
 • За едно ноќевање +5 евра
 • Доплата за соба со поглед на езеро 3 евра од соба по ноќ
 • Доплата за All Inclusive 12 евра од ноќ по лице
 • За ноќевање со појадок цената се намалува за 3 евра по лице од ден
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]