Hotel BANSKO SPA & HOLIDAYS 4*
Пакет програма 3 или 4 полупансиони + превоз
DELUXE ROOM07.01 – 10.01.2410.01-14.01.2414.01-17.01.2417.01-21.01.24
цена по лице / мин. 2 ца возрасни189 €239 €189 €239 €
1 возрасен во соба249 €315 €249 €315 €
2 возрасни378 €478 €378 €478 €
3 возрасни509 €649 €509 €649 €
1 возр. + 1 дете (00-5,99)305 €389 €305 €389 €
1 возр. + 1 дете (06-11,99)325 €419 €325 €419 €
1 возр. + 2 деца(0-5,99) (06-11,99)395 €500 €395 €500 €
1 возр. + 2 деца (06-11,99)415 €529 €420 €529 €
2 возр + 1 дете (02-5,99)410 €525 €415 €525 €
2 возр + 1 дете (06-11,99)455 €585 €465 €585 €
STUDIO07.01 – 10.01.2410.01-14.01.2414.01-17.01.2417.01-21.01.24
цена по лице / мин. 2 ца возрасни209 €259 €209 €259 €
1 возрасен во соба339 €425 €339 €425 €
2 возрасни418 €518 €418 €518 €
3 возрасни555 €699 €555 €699 €
1 возр. + 1 дете (00-5,99)375 €470 €375 €470 €
1 возр. + 1 дете (06-11,99)399 €499 €399 €499 €
1 возр. + 2 деца(0-5,99) (0-5,99)445 €565 €445 €565 €
1 возр. + 2 деца(0-5,99) (06-11,99)430 €545 €430 €545 €
1 возр. + 2 деца (06-11,99)449 €570 €449 €570 €
2 возр + 1 дете (02-5,99)445 €565 €445 €565 €
2 возр + 1 дете (06-11,99)490 €625 €490 €625 €
2 возр + 2 деца (02-5,99)479 €610 €489 €610 €
2 возр + 2 деца (02-5,99) (06-11,99)525 €669 €535 €669 €
2 возр + 2 деца (06-11,99)569 €729 €579 €729 €
SUITE 1-Bedroom07.01-10.01.2410.01-14.01.2414.01-17.01.2417.01-21.01.24
цена по лице / мин. 2 ца возрасни229 €289 €229 €289 €
2 возрасни458 €578 €458 €578 €
3 возрасни609 €765 €609 €765 €
4 возрасни750 €955 €750 €955 €
2 возр + 1 дете (02-5,99)485 €619 €485 €619 €
2 возр + 1 дете (06-11,99)530 €679 €530 €679 €
2 возр + 2 деца (02-5,99)519 €660 €529 €660 €
2 возр + 2 деца (0-5,99)(06-11,99)565 €720 €575 €720 €
2 возр + 2 деца (06-11,99)609 €780 €619 €780 €
3 возр + 1 дете (02-5,99)635 €809 €635 €809 €
3 возр + 1 дете (06-11,99)679 €869 €679 €869 €
Цената е дадена по соба и истата вклучува
3 или 4 ноќевања со појадок и вечера
автобуски превоз превоз Скопје – Банско – Скопје
користење на внатрешен базент, сауна, парна бања
wi fi во лобито и ресторантот на хотелот
Цената не вклучува
Туристичка такса за возрасни 1,2 еур на ден по лице
Туристичка такса за деца 2-11,99 години 0,6 еур на ден по лице
дополнителна такса за деца од 0- 5,99 години и истата се плаќа во хотел по 0,6 еур на ден
патничко осигурување
индивидуални трошоци
За сопствен превоз се одбива 15 еур по лице