ВЕЛИГДЕНСКИ И ПРВОМАЈСКИ ПАКЕТИ: 21.04 – 25.04.2022 И 29.04 – 02.05.2022

ПАКЕТ ЦЕНА: 25 € ПО ЛИЦЕ /ДЕН

МИН. ПРЕСТОЈ: 2 НОЌИ / 3 ДЕНА

Во цената е вклучено:
– Традиционален коктел за добродојде
– Сместување во 1/2 или 1/3 соби
– Појадок, ручек и вечера
– Користење на џакузи базен

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
– Доплата за деца 15€ од ден
– Доплата за секој нареден ден 25€
– Свечена вечера со жива музика – 7 € (без пијалок)
– Свечена вечера со жива музика – 12 € ( со неограничен пијалок)

[contact-form-7 404 "Not Found"]