Релативно мал хотел лоциран на рид со прекрасен поглед кон морето и селцето Пефкохори. Пространо зеленило со базени, удобни соби, бар, ресторан, интернет, детски клуб и квалитетна услуга. Идеален за удобен семеен одмор. Блиску за прошетка е Пефкохори кој располага со барови, таверни и клубови за забава. 

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Локација – Касандра, 500 м. од Пефкохори. 

Хотелски услуги – Трансфер, базен, паркинг, детско мени, детски клуб, бар, билијард, пешкири за плажа, диско, слот машини

*со доплата – чадори и лежалки на плажа

Тип на услуга – BB, HB, FB, ALL

Соби – Double Rooms (~ 20 sq.m)

Плажа – 1.250 м. 

Error: Contact form not found.