Хотел Аспен Апарт 3* се наоѓа наспроти ски лифот во Банско, на 100 метра. Хотелот располага со затворен базен, сауна, амам, масажи со доплата. Собите се опремени со Сателитска Тв, чајна кујна, телефон, тоалет.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цените е вклучено: сауна, внатрешен базен, парна бања и wi-fi.

Доплати:

Новогодишна вечера: 45еур возрасно лице, 23еур дете од 5-11,99год.

Туристичка такса по лице на ден од 1 еур.