All Seasons Club претставува елегантен хотел кој на гостите им нуди величествен панорамски поглед од секоја соба. Сместувањето се одвива во студио, едноспални или двоспални апартмани. Гостите можат да уживаат во топлиот внатрешен базен, во спа центарот каде професионалниот персонал им стои на располагање за сите нивни желби и потреби или едноставно да се релаксираат со сауна или парна бања. Хотелот располага со надворешен и подземен паркинг, покриеност со безжичен интернет долж целата негова површина, кабелски интернет во собите. Превозот до гондолата им е на располагање на сите гости.

Хотелот располага и со собна услуга, мини бар, опрема за скијање која може да се изнајми.

Топлиот хотелски ресторан изобилува со вкусни традиционални јадења и познати медитерански специјалитети и вегетаријански оброци.

Спа центарот располага со внатрешен затоплен базен, сауна, парна бања, масажи, терапии, релакс зона, третмани за убавина.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ

Во цената е вклучено: појадок, употреба на базен, сауна, парна бања, интернет, трансфер до гондолата, ски гардероба, паркинг.

Попустите за рана резервација и промоциите можат да се комбинираат. И за истите се земаат во предвид ноќевањата од поефтината тарифа, доколку е комбиниран период.

Минимум престој од 3 ноќевања, и Минимум 4 ноќевања за Новогодишниот период.

Бебешко креветче – бесплатно.

ДОПЛАТА за ПОЛУПАНСИОН: Возрасен – 9еур на ден, дете од 2-12,99год- 5еур на ден

ДОПЛАТА за ПОЛН ПАНСИОН: Возрасен -15еур на ден, дете од 2-12,99год – 9еур на ден

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур – зa престој од 1-3 ноќевања

-Дете од 0-1,99год – не плаќа такси

ПОЛИТИКА НА ОТКАЗ: Доцен отказ:

Сезона А и Д – 2 ноќевања пенали, Сезона Б – 3 ноќевања пенали, Сезона Ц – 4 ноќевања пенали.

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на СКТМ.

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]