Вила Енад се наоѓа во Ксамил, на 250м. оддалеченост од плажа, на мирни и тивка локација. Опкружена со зеленило располага со сопствен базен и лежалки, комплетно опремени студиа и апартмани: сопствено купатило, кујна, тв со кабловска, балкон , wi – fi, паркинг.

ЦЕНА ЗА ЛЕТО 2021

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]