Вила ЕЛИЗАБЕТ Студиос е лоцирана во Скала Потамија на самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/2+1 студија (два класични кревети и софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса

ПОПУСТ 20% ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30 ЈУНИ

ЦЕНИ ЗА СЕЗОНА 2021

Дополнителни информации

 • Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба – бесплатно без помошен кревет
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба – 10% попуст 
 • клима – 5 евра по соба на ден (опционално)
 • доплата за соба со поглед на море – 5 евра по соба на ден
 • доплата за полупансион (се служи во таверна, не во сместувачкиот објект) 15 евра по лице на ден
 • задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден
 • задолжителна доплата за “handling fee” на локалната агенција (се плаќа во агенција) – 1 евро по лице на ден
 • во собите има опремена мини кујна
 • доплата за автобуски превоз на релација Скопје – Тасос – Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани – 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања 
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]